نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ دی ۱۷, یکشنبه

پيام هنرمندِ دردمند"سعيد شنبه زاده" به لاشخورها

دستگیری هاشمی شاهرودی با کمک وکلای بین المللی(اگر شکایتی از این جانی دار...

شعار خامنه اى بى ناموس توسط جوانان اهوازى

شعار دانش آموزان اهوازى مرگ بر روحانى مرگ بر خامنئي ۱۷ دی ۱۳۹۶

معترضان بازداشت شده را بیدرنگ آزاد کنید

معترضان بازداشت شده را بیدرنگ آزاد کنیدبه دنبال اعتراض‌های گسترده‌ی مردم در ده روز اخیر، افزون بر کشته شدن بیش از بیست تن، شمار زیادی از آنها در شهرهای مختلف بازداشت شده‌اند. دستگیری و بازداشت معترضان فقط در تظاهرات و تجمع‌ها نبوده است و تعدادی از آنها از جمله ده‌ها دانشجو در خانه و دانشگاه و خیابان و محل کار دستگیر و به بازداشت‌گاه منتقل شده‌اند. این رفتار سرکوب‌گرانه در مقابل مردم به جان آمده از تنگناهای مهلک اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به خوبی میزان آزادی جامعه را نشان می‌دهد؛ به روشنی دروغ دولت‌مردانی را برملا می‌کند که به دوربین‌ها چشم می‌دوزند و زبان می‌گردانند که: اعتراض حق مردم است!

حق اعتراض مردم وقتی واقعی است که حاکمیت حق سرکوب آن را نداشته باشد وگرنه چیزی بیش از تعارف و فریب‌کاری نیست. آزادی بیان، آزادی مخالفت آشکار مردم است با هر آنچه نمی‌پسندند.
کانون نویسندگان ایران خواهان آزادی فوری و بی‌قید و شرط همه‌ی بازداشت شدگان اعتراض‌های اخیر و همه‌ی زندانیان سیاسی، عقیدتی و صنفی ؛

خواهان تحقق کامل آزادی بیان بی‌هیچ حصر و استثنا برای همه‌ی مردم؛

خواهان رسیدگی به دردها و مشکلات مزمن شهروندان و
خواهان آزادی فعالیت تشکل‌های مستقل اعم از حزب‌ها، سازمان ها و انجمنهای صنفی و سیاسی است.

کانون نویسندگان ایران
١٧ دی ١٣٩٦

خامنه ای جلاد نگاه کن!اينجا ايران است!نه بيافرا

خامنه ای جلاد نگاه کن!اينجا ايران است!نه "بيافرا"!
روستای جورین روایت زنانی است که در نقطه های مرزی بلوچستان ،

به دعوت ده‌ها گروه سیاسی، تلویزیون‌های سراسری و رسانه‌های مردمی جامعه ایرانیان لس‌آنجلس و هماهنگی کمیته پشتیبانی از تظاهرات ملی مردم ایران، پلیس لس‌آنجلس مجوز راهپیمایی بزرگ ایرانیان را برای روز یکشنبه 7 ژانویه 2018 صادر کرد.

پلیس لس‌آنجلس مجوز بزرگترین راهپیمایی ایرانیان را صادر کرد
به دعوت ده‌ها گروه سیاسی، تلویزیون‌های سراسری و رسانه‌های مردمی جامعه ایرانیان لس‌آنجلس و هماهنگی کمیته پشتیبانی از تظاهرات ملی مردم ایران، پلیس لس‌آنجلس مجوز راهپیمایی بزرگ ایرانیان را برای روز یکشنبه 7 ژانویه 2018 صادر کرد.
در این راهپیمایی که راس ساعت یک بعدازظهر از مقابل فدرال بیلدینگ آغاز شده و در موازات محل تردد عابرین پیاده در مجاورت خیابان‌های ویلشیر به سمت شرق تا وست‌وود، وست‌وود به سمت جنوب تا سانتا‌مونیکا و باز گشت از همین مسیر به سمت شمال و غرب تا فدرال بیلدینگ ادامه خواهد یافت.
در فراخوان کمیته پشتیبانی از تظاهرات ملی مردم ایران آمده است:
«میلیونها ایرانی که در خارج از ایران به سر می‌برند، با احترام به عقاید ، آداب  و انگیزه‌های متفاوت مردم ایران و با تایید خواسته‌های به حق آنان از این خیزش‌های ملی و سراسری ایران با برگزاری یک راهپیمایی بزرگ پشتیبانی و مشارکت خود را اعلام می‌دارند.» 
همزمان محوطه اصلی مقابل ساختمال فدرال بیلدینگ نیز به همت ایرانیان مبارز و وطن دوست و با همدلی و همراهی گروه‌ها و شخصیت‌های کوشنده سیاسی آماده میزبانی از همه عزیزان است که در تجمعی یکپارچه و وطن پرستانه همگام و همدل با هممیهنان عزیزمان در داخل ایران شعار ایران دوستی سرداده و خواهان سرنگونی رژیم استبداد دینی جمهوری اسلامی در همه اشکال و ابعاد ان شده و خواهان بازگشت آزادی و آبادانی به سرزمین مادری‌مان در پناه رای و اراده ملی باشیم.