نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۵ آبان ۳, دوشنبه

شهاب‌الدین غندالی مدیرعامل سابق صندوق فرهنگیان در حالی برای سه سال پیاپی (‌۹۳ تا ۹۵) به عنوان مدیر برتر کشور شناخته شد که به اعتقاد معاون سابق آموزش‌ و پرورش سود ۱۱۵۰ میلیارد تومانی سال ۹۱ به ۴۰۰ میلیارد در سال ۹۴ کاهش یافته است.

** ماهانه 19 میلیارد حقوق فرهنگیان در جیب صندوق ذخیره
صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان بزرگترین هلدینگ اقتصادی کشور در سال 73 با هدف ارائه خدمت به‌ویژه در ایام بازنشستگی فرهنگیان پا به عرصه وجود گذاشت و سرمایه‌ آن با کسر 5 درصد از حقوق فرهنگیان و واریز 5 درصد سهم دولت کسب شده است و طبق گفته مسئولان صندوق فرهنگیان، ماهانه در مجموع حدود 19 میلیارد تومان از حقوق فرهنگیان وارد این صندوق می‌شود.
** پاداش‌های میلیونی در صندوق فرهنگیان
27 شرکت زیرمجموعه این صندوق در عرصه‌های مختلف از بورس، بیمه، بانک، پتروشیمی و ماشین‌سازی مشغول به فعالیت هستند و حدود 760 هزار نفر از معمان کشور عضو آن هستند اما این مؤسسه این روزها نه‌تنها در عرصه خدمت‌رسانی به مخاطبان خود ناکام مانده است که زمزمه‌های فساد مالی و دریافت پاداش‌‌ها و حقوق‌های نجومی از این صندوق به گوش می‌رسد به گونه‌ای که در سال 91 پاداش هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان معادل 140 میلیون تومان برای 5 عضو، در سال 92، 160 میلیون تومان برای 4 نفر و در سال 93، 260 میلیون تومان برای 7 نفر بود.
** تخلفاتی که به گردن دولت قبل افتاد
طی ماه‌های اخیر اخبار متعددی از وقوع فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان منتشر شد و حسین مقصودی سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، از تخلف 8 هزار میلیاردی در این صندوق پرده برداشت اما شهاب‌الدین غندالی مدیرعامل صندوق فرهنگیان بلافاصله تخلف 8 هزار میلیارد تومانی را تکذیب کرد و از میان اعضای هیئت مدیره صندوق ذخیره، مرتضی حاجی که خود قبلاً وزیر آموزش و پرورش در دولت اصلاحات بوده و شهاب‌الدین غندالی در آن زمان معاون وی بوده است، به دفاع تمام قد از صندوق ذخیره پرداخته است و تخلفات احتمالی را، مربوط به دولت قبل دانست.
با ورود مجلس به ماجرای تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان، تحقیق و تفحص از این صندوق مصوب شد و با ورود داستانی به این مسئله، 5 نفر در ارتباط با تخلفات صندوق فرهنگیان بازداشت شدند که یکی از آنها شهاب الدین غندالی مدیرعامل سابق صندوق است.
** غندالی مدیر برتر اقتصادی کشور در سال 95
غندالی در حالی به دلیل برخی اتهامات به ویژه در دوران سرپرستی در بانک سرمایه از سوی مرجع قضایی بازداشت شده است که در دوم تیر امسال به عنوان  یکی از مدیران برتر در عرصه اقتصادی کشور انتخاب و تقدیر شد.
ابراهیم سحرخیز معاون سابق وزارت آموزش‌وپرورش عنوان کرد:‌ سود صندوق ذخیره در سال 91 معادل یک هزار و 150 میلیارد تومان بود اما این رقم در سال 94 به 400 میلیارد تومان رسید یعنی صندوق در طول این سال‌ها با 750 میلیارد تومان کاهش سود مواجه بوده است،‌ حال اینکه چگونه مدیرعامل سابق به عنوان مدیر برتر شناخته شده است؟
وی افزود: البته باید به اتهامات آقای غندالی رسیدگی و اثبات شود،‌ هم‌اکنون نمی‌توان اقدام به قضاوت کرد اما باید به این نکته توجه داشت که سیستم نظارتی و حسابرسی در ایران ضعیف است و بعد از علنی شدن اخبار تخلفات، سیستم‌های رصد و نظارت فعال می‌شوند. چرا همزمان با فعالیت اقتصادی صندوق فرهنگیان، حسابرسی و بررسی آن صورت نگرفت؟
سحرخیز مطرح کرد:‌ سرمایه صندوق با کسر 5 درصد از حقوق فرهنگیان و 5 درصد سهم دولت به دست آمده است در چنین شرایطی آیا نباید دستگاهی مانند دیوان محاسبات یا سایر دستگاه‌های نظارتی، عملکرد صندوق را رصد می‌کردند تا مشخص شود پول‌ها چگونه هزینه می‌شوند؟ چرا بانک مرکزی بانک سرمایه را به خوبی رصد نکردو به دستگاه‌های نظارتی هشدار نداد که این بانک مشکل دارد.

اعتراض ایرانیان آزاده به حضور حکومت آخوندی در نمایشگاه بین المللی کتاب د...

ا زآرایشگری در خیابان «مفتح » مشهد تا آرایشگری » بیت رهبری »  و اشاعه فساد اخلاقی .

«سعید طوسی » فردی که به اعتماد خانواده نوجوانانی که نوبا و گان خود را برای  آموزش قرائت قرآن به وی می سپردند ، خیانت کرده و هر آنچه را که شاید  روزی اساتید از خود بدترش ،  بر سر وی آورده بودند ، بر سر کودکان بیگناه آورده است  تا قبل از تبدیل شدن به قاری درجه اول در ارایشگاهی به نام » جمیل  در خیابان » مفتح  » در مشهد ، نزدیک مسجد «فقیه سبزواری » آرایشگری می کرده است و از همان مسجد شروع  به آموزش حرفه ای قرائت قرآن کرده و بزودی توانسته با مقامات بالا در حکومت اسلامی سر و سری پیدا کند و بسرعت مدارج ترقی را پیموده است .
کاتب خاطرات  » ناصرالدین شاه » در باره کسانی که در دربار قاجار بسرعت مدارج ترقی را می پیمودند می نویسد :
» هر نوجوانی را می بینی که به درجه یاور و داروغه و… رسیده و صاحب القاب شده است ، بسیاری از اینها و هر کدام با امیری و وکیلی و شاهزاده ای سر وسری داشته اند و حالا  که پشت لبشان تازه سبز شده و دیگر تر و تازه و قلمی نیستند از جانب …..خود  به مقامات رسیده اند و من باید دود چراغ بخورم و قلم صدتا یک غاز بزنم  خلاصه اینکه :  همه طبا ل و ما همان بطال  ای پسر ک…. بده به استعجال .»
در حکومت سراسر فساد اسلامی نیز همین قاعده حاکم است یا باید فساد اخلاق داشت تا به پست و مقام رسید یا باید اختلاسگر خوبی باشی ( بابک زنجانی ) و یا قرزندان مردم را در زندانها بکشی ( سعید مرتضوی ) که تا کنون فقط فساد های مالی  و قضایی ، علنی شده بود اکنون دیگر فساد اخلاقی  فرد نزدیک به مقامات عالی  رژیم ، انهم کسامی که قاری کتاب آسمانی اشان هستند ، نقل محافل شده است
amad2
تا نباشد چیزکی …مردم نگویند چیزها
بالاخره فشار افکار عمومی یکی از مقامات حکومت را وادار کرد تا لب گشوده و علیرغم تکذیب  همگانی مقامات رژیم ، عملا این فساد را  تایید کند . محمدرضا حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن صدور اطلاعیه ای با بیشرمی تمام ، افشای این فساد را اشاعه فحشا نامیده و از قربانیان خواسته است تا برای احقاق حق خود صبر پیشه کنند . زهی وقاحت که وی  به وقوع ووجود این فساد نپرداخته و به خبر رسانی آن می تازد . همین که این مقام رسمی از قربانیان می خواند تا برای احقاق حقوق خود صبر پیشه کنند خود بالاترین دلیل بر درستی اصل ماجرا است .
بر اساس اخبار رسیده وی تا کنون نیز در پست خود باقی بوده و در ضمن ارایشگر مخصوص بیت رهبری و رهبر نظام اسلامی ایران نیز هست که این خود شائبه گستردگی فساد اخلاقی علاوه بر فساد مالی را تا  بیت عالیترین مقامات نظامی که خود  مدعی گسترش ارزشهای اخلاقی است را مطرح می کند . همچنین بر اساس  نامه شماره 10/3422 مورخه 09/06/1395 پرونده مزبور در این تاریخ توسط رییس  کل دادگستری تهران از شعبه مربوطه گرفته شده و تا کنون به این شعبه باز گردانده نشده است .

با پولهای دزدیده شده از اموال عمومی ، به کانادا رفته است ، زن و دخنر مردم را در ایران ، برای اینکه روسری اشان کمی عقب تر رفته است دستگیر و تحقیر نمی کردن


 با پولهای دزدیده شده از اموال عمومی ، به کانادا  رفته است ، زن و دخنر مردم را در ایران ، برای اینکه روسری اشان کمی عقب تر رفته است دستگیر و تحقیر نمی کردند ، زندگی خصوصی ایشان و عکس هایشان حتی اگر با بیکینی می بود ربطی نه تنها به من که به هیج کس نداشت .   نعیمه اشراقی » مادر ایشان به همراه آن » علی خمینی » که اعدامها و سرکوب ها را تایید می کند ، ماهانه میلیونها تومان از اموال عمومی دریافت می کنند تا این خانم » در خلوت » ادعا های » بیت خمینی » را بر باد دهد .  » نعیمه اشراقی » مادر ایشان مدتی پیش ضمن دفاع از دخترش ، کفته بود که وی در کانادا آموزه های » قرآن » را بکار می بندد .

%d9%86%d8%b9%db%8c%d9%85%d9%87-2
در ایران و برای امت حزب الله 
naima3
در کانادا  و برای  امت غیر جزب الله 
naima2
naime6
واقعا اگر یک زن و دختر ایرانی در داخل با این قیافه به پست کشت ارشاد بخوره دستگیر نمیشه

خشونت خانگی

خشونت خانگی


Julian ASSANGE The next leak will lead to the arrest of Hillary CLINTON

Wikileaks George SOROS To Be Shadow President Of USA

به ياد ريحانه-تو قهرمان قصه اى چو از قفس پريده اى...