نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ دی ۲۳, شنبه

به گفته رسانه‌ها وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، به یک خانم هنرپیشه فیلم های پورن ۱۳۰ هزار دلار پرداخت کرده تا او در ارتباط با رابطه جنسی خود و ترامپ سکوت اختیار کند و این موضوع را به اطلاع عموم نرساند.

پرداخت حق‌السکوت وکیل ترامپ به هنرپیشه فیلم‌های پورن

به گفته رسانه‌ها وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، به یک خانم هنرپیشه فیلم های پورن ۱۳۰ هزار دلار پرداخت کرده تا او در ارتباط با رابطه جنسی خود و ترامپ سکوت اختیار کند و این موضوع را به اطلاع عموم نرساند.
Stormy Daniels alias Stephanie Clifford (picture-alliance/MJT/AdMedia)
استفانی کلیفورد هنرپیشه فیلم های پورن
روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ژورنال به نقل از منابعی که نمی خواهند نامشان فاش شود، اعلام کرد که خانم استفانی کلیفورد، هنرپیشه فیلم های پورن، پیش از مبارزات انتخاباتی آمریکا در سال ۲۰۱۶ میلادی برای تعیین ریاست جمهوری این کشور، حاضر شده است با دریافت پول رابطه جنسی با ترامپ را علنی نکند.
گفته می‌شود ترامپ یک سال پس از ازدواج با ملانیا ترامپ، همسر کنونی‌اش، با استفانی کلیفورد که مشهور به "استورمی دانیلز" است، در یک مسابقه گلف دیدار و پس از آن روابط مخفی خود را با او آغاز کرده است.
در گزارش روزنامه وال‌استریت‌ژورنال همچنین آمده است که مایکل کوهن، وکیل ترامپ، یک ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از مذاکره و تفاهم با وکیل کلیفورد حق‌السکوت ۱۳۰ هزار دلاری مورد نظر را پرداخت کرده است.
گفته می‌شود که آن زمان استفانی کلیفورد در نظر داشت در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی "ای‌بی‌سی" آمریکا به شرح رابطه‌اش با ترامپ بپردازد. او اما بعدها اعلام کرد که رابطه‌ای با ترامپ نداشته است.
وال‌استریت‌ژورنال همچنین عکسی نیز از این دو منتشر کرده که متعلق به سال ۲۰۰۶ است که کلیفورد در شبکه اجتماعی "Myspace" قرار داده بود. در گزارش وال‌استریت‌ژورنال آمده است که مشخص نیست آیا دونالد ترامپ از پرداخت چنین مبلغی مطلع بوده است یا نه.
کاخ سفید آمریکا با تکذیب این خبر اعلام کرده است که این گزارش " کهنه و بازیافتی" است و پیش از انتخابات ریاست جمهوری نیز تکذیب شده است.
Südkorea Präsident Donald Trump bei seiner Ankunft in Seoul (picture-alliance/AP Photo/Lee Jin-man)
آیا ترامپ با زنانی دیگر در ارتباط بوده است؟
مایکل کوهن، وکیل ترامپ نیز گرچه در ارتباط با نقش خود در این گزارش سخنی نگفته، اما اعلام کرده که روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ژورنال بیش از یک سال است داستانی دروغین را همچنان ادامه می‌دهد.
ادامه تحقیر زنان توسط رئیس جمهوری آمریکا
رئیس جمهوری آمریکا تاکنون بارها متهم به داشتن رابطه با زنان مختلف و تحقیر آنان شده است. روزنامه واشنگتن پست پیشتر ویدیویی از او مربوط به سال ۲۰۰۵ میلادی را منتشر کرده بود.
بیشتر بخوانید: 
در بخش‌هایی از این ویدیو ترامپ با کلماتی رکیک درباره تلاش ناموفق خود برای نزدیکی به یک زن متاهل و برقراری ارتباط جنسی با او توضیح می‌دهد، آنهم در زمانی که با همسر کنونی خود ملانیا ترامپ ازدواج کرده بود.
آوریل سال گذشته (۲۰۱۵) او در یک پیام توییتری نوشت: «اگر هیلاری کلینتون نمی‌تواند شوهرش را ارضا کند، چطور به این فکر افتاده که می‌تواند آمریکا را ارضا کند.» ترامپ این توییت را بعدا پاک کرد.
 
شنیدن صوت11:53

پیروزی ترامپ؛ یک عقب‌گرد بزرگ برای حقوق زنان در آمریکا

در ماه اوت همان سال او در مصاحبه‌ای با شبکه خبری "سی‌ان‌ان" در مورد مگین کلی، مجری زن خبر شبکه تلویزیونی "فاکس نیوز" گفت: «شما می‌توانستید ببینید که خون داشت از چشمان‌اش بیرون می‌زد، خون از جاهای دیگرش هم بیرون می‌زد.»
یک ماه بعد ترامپ در مصاحبه‌ای با مجله "رولینگ استونز" در مورد کارلی فیورینا، رقیب اولیه خود در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: «به آن قیافه نگاه کنید! آیا کسی به این قیافه رأی می‌دهد؟ آیا می‌توانید تصور کنید که این قیافه رئیس‌جمهوری بعدی ما باشد؟ منظور من این است که او یک زن است و من نباید حرف بد بزنم.»

هیچ نظری موجود نیست: