نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ اسفند ۱۸, جمعه

اخباری در چند روز اخیر منتشر شده است که نشان می دهد شرکتی با نام شرکت توسعه دارویی رسا حدود 350 میلیارد تومان به صنعت داروی کشور بدهکار است که بخشی از این بدهی ها متعلق به زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری شفا دارو می باشد. بررسی ها نشان می دهد که این شرکت متعلق به دختر وزیر دولت یازدهم می باشد.

در مورخه 7 اسفند ماه 1396 جلسه معارفه سرمایه گذاری شفا دارو با حضور مدیران عامل زیرمجموعه های این هلدینگ، فعالان بازار سرمایه و خبرنگاران برگزار شد تا این شرکت آماده واگذاری سهام خود در بورس شود. در این نشست منصور سمیعی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری شفادارو در پاسخ به سوالی مبنی بر بررسی صورت های مالی 3 شرکت اسوه، راموفارمین و جابر و مطالبات آن ها از شرکت پخش توسعه دارویی رسا گفت: شرکت های داروسازی موظف به ارائه داروها به شرکت های پخشی هستند که دارای پروانه از وزارت بهداشت باشندکه شرکت پخش توسعه دارویی رسا هم در این زمره است، این مشکل فقط مربوط به شفا دارو نیست و خوشبختانه کمترین مقدار از کل مطالبات 350 میلیارد تومانی از این شرکت، به شفادارو تعلق دارد.
شایان ذکر است که از مبلغ 350 میلیارد تومان بدهی شرکت پخش توسعه دارویی رسا به صنعت دارو، مبلغ ٦٠ میلیارد تومان به سرمایه گذاری شفا دارو تعلق دارد. مطابق با صورت های مالی منتهی به 31 شهریور 1396 تنها در یک مورد شرکت پخش توسعه دارویی رسا به شرکت داروسازی راموفارمین 8.4 میلیارد تومان بدهکار می باشد.
بدهی میلیاردی شرکت دختر وزیر سابق به صنعت دارو
پرسشی که مطرح می شود این است که شرکت پخش توسعه داروئی رسا متعلق به دختر کدامیک از وزرای دولت یازدهم می باشد؟
مطابق با سند زیر این شرکت در تاریخ 18 اسفند 1392 تاسیس شده است. شناسه ملی این شرکت 14003940920 و شماره ثبت آن 451356 می باشد.
بدهی میلیاردی شرکت دختر وزیر سابق به صنعت دارو
برای یافتن مدیرعامل این شرکت سری به سایت یکپارچه سازی پایگاه آگهی های قانونی به آدرس http://www.rooznamehrasmi.ir/news/newslist.aspx می زنیم و شماره ثبت این شرکت را وارد کرده و آگهی های مربوط به این شرکت را بررسی می کنیم. در  آگهی تاسیس این شرکت که مربوط به تاریخ 18 اسفند 1393 می باشد اسم زینب و شبنم نعمت زاده به چشم می خورد. مشخص است که این شرکت متعلق به فرزندان محمدرضا نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت است.
بدهی میلیاردی شرکت دختر وزیر سابق به صنعت دارو
شایان ذکر است محمدرضا نعمت زاده که در تاریخ 6 مهر 1393 در برنامه پایش حضور پیدا کرده بود در خصوص شایعه حضور دخترش در واردات دارو و در پاسخ به این سوال یکی از بیننده های این برنامه که پرسیده بود، افرادی همنام فامیلی شما در کار دارو و پتروشیمی مشغول فعالیت اند آیا از بستگان شما هستند، گفت: دختر بنده بیش از پانزده سال است که داروسازی خود را تمام کرده و داروساز است. بنابراین به خاطر شغلش در کار دارو هست. روزنامه ای از قول یکی از نمایندگان مجلس نوشته بود که دختر من مافیای داروست. این حرفها لطفی است که یک عده در حق ما دارند، ایشان تحصیلات داروسازی دارد و سال هاست که داروخانه بیمارستان میلاد را با دوستان خودش راه اندازی کرده است از طرف دیگری داروخانه بیمارهایی خاص را شکل داده و زحمت کشیده است.

هیچ نظری موجود نیست: