نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ آبان ۱, دوشنبه

رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا که به منطقه خلیج فارس سفر کرده، به شرکت های اروپایی هشدار داد مراقب معامله با شرکت ها و نهادهای وابسته به سپاه پاسداران باشند.

هشدار وزیر خارجه آمریکا به شرکتهای اروپایی برای معامله با سپاه در سفر عربستانرکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا که به منطقه خلیج فارس سفر کرده، به شرکت های اروپایی هشدار داد مراقب معامله با شرکت ها و نهادهای وابسته به سپاه پاسداران باشند.
آقای تیلرسون در حاشیه دیدار با وزیر خارجه عربستان سعودی به مذاکرات با همتای خود اشاره کرد و گفت: در خلال این مذاکرات، خط مشی پرزیدنت ترامپ در مورد ایران را بررسی کردیم، و ملک سلمان نیز آن سیاست جدید را که برای مقابله با تحرکات بی ثبات کننده ایران طراحی شده، کاملاً تائید کرد.
وی افزود: آمریکا و عربستان سعودی معقتدند آنهائی که با سپاه پاسداران یا نهاد های وابسته به آن معامله تجاری می کنند، خواه شرکت های اروپائی یا دیگران در سراسر جهان، واقعاً خطر بزرگی را برای خود می خرند.
وزیر خارجه آمریکا افزود: امیدواریم این شرکت ها ونهاد ها برای برقراری ساختاری از تحریم ها علیه سپاه به واشنگتن بپیوندند، تا از برخی از تحرکات مخرب سپاه پاسداران در مناطقی مانند یمن و سوریه جلوگیری کنیم.
سخنان آقای تیلرسون یک روز بعد از هشدار او به نظامیان ایران در عراق بود. پیشتر وزیر خارجه ایران خطاب به «شبه نظامیان ایران» که در عراق برای مقابله با داعش حضور داشتند هشدار داد که وقت آن است که به خانه شان برگردند.

هیچ نظری موجود نیست: