نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ شهریور ۲۰, دوشنبه

ماموران امنیتی ۱۳ نفر از هواداران محمد علی طاهری را بازداشت کردند

ماموران امنیتی ۱۳ نفر از هواداران محمد علی طاهری را بازداشت کردندیکی از تجمع های اعتراضی هواداران محمد علی طاهری، بنیانگذار عرفان حلقه، مقابل زندان اوین
ماموران امنیتی جمهوری اسلامی ۱۳ نفر از طرفداران محمد علی طاهری، بنیانگذار عرفان حلقه، را در روزهای اخیر بازداشت کرده‌اند.
خبرگزاری تسنیم روز دوشنبه ۲۰ شهریور گزارش داد که ماموران وزارت اطلاعات در این روز سه نفر از طرفداران آقای طاهری را که در اعتراضها به حکم اعدام او نقش داشته‌اند، بازداشت کردند. همچنین ۱۰ نفر دیگر نیز در روزهای گذشته به اتهام برنامه‌ریزی برای تجمع اعتراض آمیز به حکم اعدام آقای طاهری، در یک مهمانی در شهرری بازداشت شدند.
در حالی این رسانه حکومتی خبر بازداشت ها را داده که محمد علی طاهری با تاسیس موسسه فرهنگی «عرفان حلقه» و معرفی نوعی درمان با عنوان «طب مکمل»، در دهه هشتاد خورشیدی طرفداران بسیاری در ایران پید کرد، اما سال ۱۳۸۹ بازداشت و سال ۹۳ به اتهام فساد فی الارض به اعدام محکوم شد.

هیچ نظری موجود نیست: