نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ آذر ۱۹, یکشنبه

همسر نتانیاهو در آستانه محاکمه به اتهام فساد مالی

همسر نتانیاهو در آستانه محاکمه به اتهام فساد مالی

سارا نتانیاهو، همسر نخست‌وزیر اسرائیل در مرکز توجه دستگاه قضایی اسرائيل قرار گرفته است: او متهم است از خزانه دولت برای مقاصد خصوصی بهره‌برداری کرده است. خانم نتانیاهو حتی به تست دروغ‌سنجی تن داده است.
Israel Benjamin Netanjahu und Ehefrau Sara Netanjahu (picture-alliance/dpa/G. Tibbon)
سارا نتانیاهو در کنار همسرش‌، نخست‌وزیر اسرائیل
مقام‌های اسرائيلی مشغول آماده‌سازی برای محاکمه سارا نتانیاهو هستند: همسر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائيل مظنون به استفاده شخصی از خزانه دولت شده است. در همین حال وزارت دادگستری اسرائيل می‌گوید، با این همه هنوز این امکان وجود دارد که از طریق وکلا بتوان جلوی محاکمه را گرفت.
بازرسان مرکز مبازره با فساد به سارا نتانیاهو ظنین‌اند که از پول دولت برای امور خصوصی خانوادگی خود استفاده کرده است. جزئیات بیشتر در این مورد هنوز روشن نشده است.
خانم نتانیاهو چندی پیش پذیرفت که برای برطرف شدن این ظن مورد تست دروغ‌سنجی قرار بگیرد. اما نتایج این تست اعلام نشده است.
اضافه بر این، علیه نخست‌وزیر اسرائيل نیز اتهام‌ها و تحقیقانی وجود دارد. بنیامین نتانیاهو متهم به دریافت رشوه از تجار و تلاش برای نفوذ غیر قانونی بر گزارش‌دهی رسانه‌های اسرائيل شده است.
نخست‌وزیر اسرائيل همه این اتهام‌ها را به شدت رد کرده است.

هیچ نظری موجود نیست: