نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۵ آبان ۲۸, جمعه

ترامپ وزیر دادگستری و مدیر سازمان سیا را برگزید


medias
خبرگزاری فرانسه به نقل از جراید آمریکایی نوشت که دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا، سناتور محافظه کار "جف سشنز" را به عنوان وزیر دادگستری و "مایک پُمپئو" را به مدیریت سازمان اطلاعات آمریکا، سیا، برگزید.

سناتور "جف سشنز" از پشتیبانان دونالد ترامپ در جریان کارزار انتخاباتی او و از مخالفان سرسخت مهاجران غیرقانونی در آمریکا به شمار می رود. با این حال، سناتور سشنز به دلیل سخنان نژادگرایانه اش علیه سیاه پوستان و برخی اظهارات جانبدارانه اش در مورد "کوکلوکس‌کلان" طی سال های ۱۹۸۰ و در مقام دادستان ایالت آلاباما مورد انتقاد قرار گرفته است.
مایک پُمپئو از نویسندگان گزارشی در مورد حملۀ سال ۲۰۱۲ به کنسولگری آمریکا در شهر بنغازی لیبی است که از جمله دلایل شکست هیلاری کلینتون در مقابل دونالد ترامپ شناخته شده است. این گزارش هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجۀ وقت آمریکا، را به دروغگویی در مورد این حمله متهم می کرد که به کشته شدن سه دیپلمات آمریکایی منجر شد.
در این حال گفته می شود که دونالد ترامپ مقام مشاور امنیت ملی را به ژنرال بازنشسته مایکل فلین پیشنهاد کرده است.

هیچ نظری موجود نیست: