نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ تیر ۱۸, یکشنبه

افشای واگذاری ۲۳مرکز بهاران به نزدیکان قالیباف از سوی عضو شورای شهر

غلامرضا انصاری عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران فاش کرد:
من پیش از این نیز در خصوص ماهیت قرارگاه امام رضا () به شهرداری تهران تذکر داده و از آنها خواستم مشخص کنند که هویت قرارگاه امام رضا () چیست؟ آیا عمومی یا خصوصی است و یا NGO یا شرکت سهامی خاص است که از سال گذشته تاکنون شهرداری پاسخی در این زمینه نداده است.
شهرداری پیش از این نیز در امر کمک کردن به مناطق جنگی و ارائه‌ خدمات به زائرین اربعین از این قرارگاه کمک خواسته بود. حالا با قیمت نامعلوم و ترک تشریفات، مدیریت ۲۳مرکز بهاران به مدت سه سال به این قرارگاه سپرده شده است.متاسفانه این قرارگاه در اختیار نزدیکان قالیباف است و این شائبه را چند برابر می‌کند.
حالا با واگذاری مدیریت ۲۳مرکز بهاران این قرارگاه در امور اجرایی وارد شده و لازم است براساس وعده‌ای که قالیباف داده بود از اجرای این قراردادی که منعقد شده جلوگیری شود وگرنه با سرکار آمدن شورای پنجم آنها به این موضوع رسیدگی می‌کنند که نقطه تاریکی در عملکرد شهرداری تهران خواهد بود.

هیچ نظری موجود نیست: