نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ اردیبهشت ۱۳, چهارشنبه

انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان/ 40 مصدوم / 80 کارگر محبوس شدند/ مقام محلی: تعدادی جان باخته اند

معاونت عملیات امداد و نجات از وقوع حادثه انفجار در معدن زغال سنگ در استان گلستان خبر داد.
انفجار در معدن زغال سنگ در استان گلستان تعدادی را مصدوم کرد. تعدادی از کارگران هم در این حادثه محبوس شده اند.

به گزارش عصرایران، ایرنا هم به نقل از یک مقام محلی گفته است تعدادی از کارگران محبوس، جان باخته اند.
حادثه انفجار در معدن زغال سنگ آذرشهر ظهر امروز در ساعت 12:05 رخ داد.

درباره آمار مصدومان و کارگران محبوس در معدن آمار متفاوتی منتشر شده اما گفته شده 40 کارگر مصدوم شده اند و 80 کارگر هم محبوس شده اند. 
  
 
انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان/ 40 مصدوم/ احتمال محبوس شدن 80 کارگر
 
احتمال محبوس شدن 80 کارگر
 
سرپرست اورژانس کشور از احتمال محبوس شدن نزدیک به 80 نفر در معدن ذغال سنگ گلستان به دلیل انفجار این معدن خبرداد و گفت: 4 مصدوم به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر منتقل شدند.
 
پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با فارس در رابطه با حادثه انفجار در معدن ذغال سنگ گلستان گفت: از زمان وقوع انفجار تا این لحظه 12 کارگر معدن سالم از زیر آوار درآمده و 4 نفر به بیمارستان حضرت معصومه(س)  آزادشهر اعزام شدند.
 
وی با بیان اینکه این معدن شامل دو قسمت بوده که 40 نفر در یک قسمت معدن و 30 تا 40 نفر دیگر درسمت دیگری از معدن گرفتار شدند، عنوان کرد: وضعیت یک نفر از مصدومین به شدت وخیم بوده و سایر مصدومان نیز به دلیل کمبود اکسیژن دچار مشکل شده‌اند.
 
کولیوند خاطرنشان کرد:‌ اورژانس  14 دستگاه آمبولانس به محل اعزام کرده و نیروهای ما در کنار سایر نیروهای امدادی مشغول کمک به حادثه دیدگان هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: اخبار تکمیلی در این زمینه بزودی اعلام می‌شود. 
 
 
اسامی 12 نفر از مجروحین حادثه انفجار معدن آزادشهر اعلام شد
 
 
بر اساس اعلام جمعیت هلال احمر استان گلستان،  علی گنجی وطن،  محمد میر عرب، عزیز اله نکویی، تقی طاهر دوست، خادم میر دار، حسین محمودی، مهدی اونق، حسین میردار وطن،حسن علیخانی، محمد نصرتی، علی مسعودی، جهانگیر سارانی، مجروحین این حادثه هستند.

هیچ نظری موجود نیست: