نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ اردیبهشت ۲۸, پنجشنبه

: متاسفانه 4 تن از کارکنان این شرکت هواپیمایی در میان شعله های آتش جان خود را از دست دادند.


وی در ادامه افزود: متاسفانه 4 تن از کارکنان این شرکت هواپیمایی در میان شعله های آتش جان خود را از دست دادند.
minbiaBusF3.jpg
سرهنگ رازقی در پایان عنوان کرد: البته این حادثه مجروح سطحی نیز داشته است که توسط نیروهای اورژانس تحت درمان قرار گرفتند.
وی افزود: علت حریق این سرویس اداره باید توسط نیروهای آتش نشانی اعلام شود.
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کاظم هاشم‌آبادی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران؛ با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی درباره جزییات این حادثه اظهار داشت: ساعت 7:20 صبح امروز آتش‌سوزی یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی، میدان فتح، نبش خیابان جرجانی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
minbiaBusF1.jpgminbiaBusF2.jpgتصاویر چهار نفر از پرسنل ایران ایر و سازمان هواپیمایى کشورى که در سانحه آتش سوزى مینى بوس کارکنان هما صبح امروز جان خود را از دست دادند:minbiaBusF4.jpg
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: آتش‌نشانان در کمتر از 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و اطلاعات اولیه اعلام شده به آتش‌نشانان حاکی از آن بود که هیچ محبوسی داخل مینی‌بوس نیست اما با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که 4 تن در میان شعله‌های آتش داخل مینی‌بوس گرفتار شده‌اند که به سرعت آتش‌نشانان حریق را اطفا کردند.
وی تصریح کرد: پس از اطفای حریق، آتش‌نشانان با جسد بی‌جان 4 تن از سرنشینان مینی‌بوس (سه مرد و یک زن) مواجه شدند. همچنین این مینی‌بوس اداری و در حال انتقال کارمندان به محل کار بود.
هاشم‌آبادی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: هم‌اکنون کارشناسان سازمان آتش‌نشانی مشغول تحقیق درباره علت حادثه هستند، اجساد برای انتقال به پزشکی قانونی به عوامل انتظامی تحویل داده شده و عملیات پایان یافته است.

هیچ نظری موجود نیست: