نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۶ اردیبهشت ۳۱, یکشنبه

در اولین روز سفر ترامپ به عربستان، یک قرارداد تسلیحاتی 110 میلیارد دلاری بین دو کشور امضا شد.دونالد ترامپ روز گذشته (شنبه) در اولین سفر خارجی خود پس از تصدی ریاست جمهوری، وارد ریاض شد و مورد استقبال رسمی 'سلمان بن عبدالعزیز' شاه سعودی قرار گرفت.
در اولین روز سفر ترامپ به عربستان، یک قرارداد تسلیحاتی 110 میلیارد دلاری بین دو کشور امضا شد.
پادشاه عربستان حدود دو هفته گذشته با ارسال دعوت نامه هایی به 17 کشور عربی و اسلامی، از رهبران این کشورها خواست که در اجلاسی با حضور رئیس جمهوری آمریکا در ریاض،‌ حضور یابند.
روسای جمهوری کشورهای آفریقایی از جمله سیرالئون، مصر، بورکینافاسو، گامبیا ، گینه،‌ سنگال و ساحل عاج نیز در این اجلاس حضور دارند.
معاون نخست وزیر پادشاهی عمان نیز برای شرکت در این اجلاس روز گذشته وارد ریاض شد؛ این در حالی است که سعودی ها مایل بودند قابوس بن سعید پادشاه عمان در این اجلاس شرکت کنند.
برگزاری اجلاس با کشورهای عرب عضو شورای همکاری خلیج فارس٬ نشست با سران برخی کشورهای عرب و مسلمان و دیدار از مرکز جدید اختصاص یافته برای مبارزه با تروریسم از جمله برنامه های ترامپ درعربستان اعلام شده است.

هیچ نظری موجود نیست: