نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۵ دی ۲۵, شنبه

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: چهار موضوع اعتیاد، آمار بالای طلاق، حاشیه‌نشینی و بیکاری جزء دغدغه‌های مهم مسئولان است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان وبلوچستان، علی اوسط هاشمی در جمع تعدادی از بهبود یافتگان از اعتیاد ضمن ادای احترام به آنان به نشانه ستودن کرامت انسانی ، حضور خود در این جمع را متفاوت‌ترین جلسه دوران مدیریتش در استان بیان کرد که سخن از نجات و تولدی دوباره است؛ تولدی که زاییده آگاهی و تکیه بر اراده و خواست زیست بهتر با همیاری و مدد یکدیگر است.
هاشمی هر کلام و گفتار رهاشدگان از اعتیاد را درسی آموزنده دانست از این جهت که بار مسئولیت را بسیار سنگین می‌کند زیرا آنان از غفلت و بی‌توجهی در مسیر آسیب قرار گرفته‌اند و دیگر آنکه چگونه همه با هم مشوق یکدیگر برای زندگی نو و متفاوت باشیم.
وی از این اجتماع به عنوان کلاس درس‌بزرگ یاد کرد زیرا نجات یک انسان، نجات بشریت و جامعه است.
استاندار خطاب به معتادان بهبود یافته در این جمع اظهار داشت: زیبایی نگاهتان به حق هم با گمنامی و به دنبال کسب عنوان نبودن و مطرح نشدن ارزشمند است.
وی رسالت انجمن معتادان گمنام را بخشیدن حیات و شعله ور کردن امید عنوان کرد که هرگز نباید مشعل امید خاموش شود.
هاشمی افزود: این اجتماع نماد تعامل و امید به هم است که در اوج آسیب و ذوب شدن، امکان برخاستن است.
وی خاطرنشان ساخت: سواد عاطفی به عنوان یکی از انواع سواد بر پایه احساس قشنگ همدیگر را زیبا دیدن و ایجاد فضا برای همگان استوار است.
ضوع اعتیاد ، آمار بالای طلاق، حاشیه‌نشینی و بیکاری جزء دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری و رئیس جمهور هستند که به همین علت رهبری هر ۳ ماه در این باره با مسئولان ارشد نظام جلسه می‌گذارند تا از توان ملی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی گام برداشته شود.

هیچ نظری موجود نیست: