نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۲ آبان ۲۷, دوشنبه

نصب 16 هزار خشت طلا در حرم‌های مطهر کاظمین آغاز شد.

نصب 16 هزار خشت طلا در حرم‌های مطهر کاظمین آغاز شد.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی گفت: این تعداد خشت طلا در ایوان حرم‌های مطهر حضرت امام موسی بن جعفر(ع) و حضرت امام جواد(ع) در کاظمین نصب می‌شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر جعفر دهنوی افزود: 8 هزار خشت نیز در ایوان باب‌القبله نصب می‌شود و در هر یک از 2 ایوان باب القریش و باب‌المراد نیز 4 هزار خشت به کار می‌رود.وی هزینه ساخت هر خشت طلا را حدود 3 میلیون ریال بیان کرد که با جمع‌آوری کمک‌ها و مشارکت مردم استان خراسان رضوی تأمین شد.

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ساخت این خشت‌های طلا از چند ماه پیش در استان آغاز شده بود.دهنوی افزود: 50 درصد تأمین هزینه این خشت‌ها سهمیه مشهد و 50 درصد دیگر آن سهمیه دیگر شهرستان‌های استان است.

وی تصریح کرد: مساحت صحن امام رضا(ع) در ایوان باب‌المراد حرم مطهر حضرت امام موسی‌بن جعفر(ع) 14 هزار متر مربع است و با هزینه 600 میلیارد ریالی ساخته می‌شود که قسمتی از هزینه توسط مردم خراسان رضوی تهیه خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست: