نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۳ خرداد ۲۳, جمعه

مراسم سومین سالگرد شهادت هدی صابر


hoda saber

به گزارش شبکه های اجتماعی فیروزه صابر ضمن تشکر از حضور شرکت کنندگان  بر ضرورت شناخت ابعاد منش و بینش و روش هدی، هاله و مهندس سحابی تاکید و از شاگردان هدی درخواست کرد به نحوی خلاصه به تشریح میراث او بپردازند.
سپس، ابوطالب آدینه به تشریح خط‌ مشی صابر زیر عنوان «استراتژی کرم شب‌تابی» (با الهام از تعبیر صمد بهرنگی که می‌خواست نه خورشیدی عالمتاب، بل چون کرم شب‌تابی مکانی ولو کوچک را روشن کند)، پرداخت و هدی را روشنفکر خودساخته‌ای که تحقق نیایش‌های دکتر شریعتی بود، خواند.
کمال رضوی در نسبت هدی با جنبش دانشجویی و توصیه‌های او در این رابطه سخن گفت.
در پایان، مهندس میثمی با لحنی بغض‌آلود به تأملات هدی در قرآن و تحقق آن ارزش‌ها در زندگی هدی، هاله، و مهندس سحابی اشاره کرد، و از وضع کنونی خانواده و توفیق فرزندان هدی در تحصیل خبر داد و برایشان آرزوی صبر و سلامت کرد .
مراسم با قرائت دسته‌جمعی حمد-و-اخلاص و تشکر مجدد فیروزه صابر به پایان رسید و او از این‌که امکان برگزاری رسمی مراسم هدی، همچون مراسم یادروز دکتر شریعتی، فراهم نیست و دوستانی زیر آفتاب سرپا ایستادند و بدون بلندگو به سخنرانی‌ها گوش دادند، اظهار تأسف کرد. همچنین در این مراسم «یادنامه»ای که برای نخستین بار منتشر شده است و حاوی بخشی از دست‌نوشته‌های زندان آخر هدی صابر است، توزیع ش

هیچ نظری موجود نیست: