نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۰ فروردین ۲۸, یکشنبه

رر 1000 میلیارد تومانی فارکس به کشور


 
پانيران گفت: فاركس موجب خروج حداقل مبلغي معادل 500 ميليارد تا 1000 ميليارد تومان ارز از كشور طي 3 سال گذشته شده است، هر چند اين رقم را با احتياط بايد عنوان كرد.
يك كارشناس بازار سرمايه گفت: فاركس موجب خروج حداقل مبلغي بين 500 ميليارد تا 1000 ميليارد تومان ارز از كشور طي 3 سال گذشته شده است.

بابك پانيران در گفت‌وگو با خبرنگار قضايي فارس گفت: سال 83 بانك مركزي در اطلاعيه‌اي فعاليت فاركس را غيرقانوني اعلام كرده بود اما اين اطلاعيه خيلي جدي انگاشته نشد.

وي اظهار داشت:فاركس از سال 1380 وارد ايران شد و در مدت كوتاهي توانست سرمايه زيادي را به جيب بزند اما پس از مدتي اين شركت به دليل ضرر و زيان فعاليت‌هايش را متوقف كرد و مالباختگان از اين شركت شكايتي به مراجع قضايي نكردند.

پانيران افزود: فاركس شركت هرمي نيست اما از موج هرمي‌ها استفاده كرد و حتي شركت هرمي گالف تحت عنوان فعاليت در فاركس عضوگيري مي‌كرد. پس از ضربه به 410 دفتر شركت هرمي كوئست در تهران، فاركس از شركت‌هاي هرمي اعلام برائت كرد.

اين كارشناس بازار ادامه داد: اكثر مالباختگان فاركس شكايتي نمي‌كنند، اما مالباختگاني كه 40 ميليارد تومان سرمايه خود را در اين راه از دست داده‌اند، وجود دارند.

پانيران گفت: فاركس موجب خروج حداقل مبلغي معادل 500 ميليارد تا 1000 ميليارد تومان ارز از كشور طي 3 سال گذشته شده است، هر چند اين رقم را با احتياط بايد عنوان كرد.

وي اظهار داشت: جمع جبري فعاليت در فاركس هميشه منفي است و نتيجه فعاليت منجر به ضرر سرمايه گذاران مي‌شود و مشتري فاركس در اين قمار 100 درصد بازنده است.

گفت‌وگوي مشروح فارس با اين كارشناس بازار سرمايه در اتباط با فعاليت فاركس به زودي منتشر خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست: