نگاهي به...

هر آنچه منتشر ميشود به قصد و هدف آگاهی رسانی و روشنگری است۰ ما حق "آزاد ی بيان" و" قلم" را جزء لاينفک مبارزه خود ميدانيم! ما را از بر چسب و افترا زدن باکی نيست! سلام به شهدای خلق! سلام به آزادی!

۱۳۹۷ فروردین ۱۴, سه‌شنبه

۲۴ کشته و زخمی در آتش سوزی عمدی قهوه خانه +اسامی کشته شدگان تعداد کشته‌های آتش سوزی قهوه خانه‌ای در اهواز به ۱۱ تن افزایش یافته و ۱۳ نفر مجروح شدند.

تعداد کشته‌های آتش سوزی قهوه خانه‌ای در 

اهواز به ۱۱ تن افزایش یافته و ۱۳ نفر مجروح شدند.
۲۴ کشته و زخمی در آتش سوزی عمدی قهوه خانه +اسامی کشته شدگان 
 

  مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور  اظهار داشت: ساعت ۱:۰۵ بامداد سه شنبه وقوع حادثه آتش سوزی در قهوه خانه"نوارس" در خیابان کیان اهواز به اورژانس اعلام شد.

وی ادامه داد: با توجه به تعداد تماس ها چندین اتوبوس به محل حادثه اعزام شدند. به گفته سخنگوی اورژانس کشور در این حادثه تا ساعت ۱:۳۰ بامداد ۱۰ نفر جان باخته و ۱۴ نفر مجروح شدند. مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و احتمال افزایش کشته ها وجود دارد‌.

 تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد. سرهنگ محمد صفری گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک قهوه خانه در بازارچه کیان شهرستان اهواز، بلافاصله ماموران پلیس و نیرو‌های امدادی در محل حادثه حاضر شدند.
 
۲۴ کشته و زخمی در آتش سوزی عمدی قهوه خانه +اسامی کشته شدگان
 
این مقام انتظامی با بیان اینکه آتش سوزی بسیار گسترده بوده، اظهار داشت: ماموران آتش نشانی حریق را مهار کردند، اما متاسفانه در این حادثه ۱۱ نفر کشته و پنج نفر دیگر مجروح شدند که توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ صفری صریح کرد: با بررسی دقیق و موشکافانه کارآگاهان پلیس آگاهی از محل حادثه و انجام تحقیقات میدانی یک نفر را به هویت "م – م" که مظنون اصلی آتش سوزی بوده را در کمتر از چهار ساعت شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در پایان خاطرنشان کرد: اخبار و جزئیات این حادثه متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
افزایش تعداد کشته شدگان 

تعداد کشته های حادثه حریق عمدی در قهوه خانه نوراس اهواز، با مرگ یکی از مجروحان در بیمارستان به ۱۱ نفر رسید.

در حال حاضر تعداد مجروحان ۱۳ نفر است.

اسامی کشته‌ها و مصدومین حادثه آتش سوزی قهوه خانه نوراس اهواز اعلام شد
اسامی فوتی شدگان این حادثه بدین شرح است:
 
۱- حسن حیدری
۲-عدنان عفراوی
۳- فوائد غافلی
۴- فرحان حردانی
لازم به ذکر است هویت ۶ نفر دیگر یا به دلیل همراه نداشتن مدرک سجلی یا شدت سوختگی همچنان مجهول الهویه است.
 
همچنین ۷ جسد به بیمارستان طالقانی،۲ جسد به بیمارستان گلستان و یک جسد به بیمارستان امام (ره) اهواز منتقل شده است.
گفتنی است اسامی مصدومین این آتش سوزی بدین شرح است:
 
۱- حمزه طائی/۴۵ درصد سوختگی/ ۳۲ ساله/بستری در بیمارستان طالقانی
۲- هاشم عفراوی/۷۰ درصد سوختگی/ ۱۹ ساله/بستری در بیمارستان طالقانی
۳- فوائد عامری پور/۲۱ درصد سوختگی/ ۲۷ ساله/بستری در بیمارستان طالقانی
۴- عبدالحسین غافلی/۶۳ ساله/صاحب قهوه خانه، دود گرفتگی و ناراحتی قلبی/بستری در بیمارستان کرمی
 
۵- صلاح الهایی سحر/۳۰ ساله/آتش نشان/دودگرفتگی/ترخیص از بیمارستان کرمی
۶- سیداحمد فاطمی/۳۷ ساله/خفگی براثر دود/بستری در بیمارستان گلستان
شناسایی چند مظنون حادثه مرگبار آتش سوزی قهوه خانه


سرهنگ علی قاسمپور اظهار داشت: پس از وقوع حریق در قهوه خانه "نوراس" محله کیان اهواز، تیم های جنایی پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی ادامه داد: این آتش سوزی عمدی است اما به هیچ وجه امنیتی نیست.

معاون اجتماعی پلیس استان خوزستان تاکید کرد: اختلافات شخصی باعث ایجاد حریق عمدی در این قهوه خانه و مرگ ۱۰ تن شده است و تاکنون چند مظنون در این باره دستگیر شده اند. عامل اصلی جنایت تا ظهر امروز شناسایی می شود. 
 
شواهد نشان می دهد حریق عمدی است

مدیر عامل سازمان آتش نشانی اهواز گفت: علت حادثه آتش سوزی قهوه خانه اهواز در دست بررسی است اما شواهد از عمدی بودن آن حکایت دارد.
 
انتقام از شوهر خاله در اهواز سبب مرگ ۱۱ نفر شد

بامداد سه شنبه یک قهوه خانه در منطقه کیان اهواز دچار آتش سوزی شد که در این حادثه ۱۱ نفر کشته و ۵ نفر مصدوم شدند. فرمانده انتظامی اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه عامل آتش‌سوزی در کمتر از ۴ ساعت شناسایی و بازداشت شد، اظهار کرد: فرد دستگیر شده ۱۷ ساله است که با انگیزه انتقام از شوهرخاله خود قهوه‌خانه نوارس را به آتش کشیده است.

سرهنگ صفری با بیان اینکه هویت عامل آتش‌سوزی «م.م» است، گفت: عامل آتش‌سوزی با حضور در محل حادثه و بازسازی صحنه جرم به جرم خود اعتراف کرده که در ساعت یک بامداد با ریختن بنزین و قفل کردن درب قهوه‌خانه از بیرون، محل وقوع حادثه را به آتش کشیده است. 

هیچ نظری موجود نیست: